You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, January 22nd 2019, 7:18pm

Pvp etkinliklerine zulüm olan tanklardan yılmak

arkadaşlar 1 2 kere karşılaşsanız çokta sorun yapmayacağınız bir durum ama artık sureklı karşılaştığımız bır durum olmaya başladı pvp de tank olmak :D bugun bir savaşta karşıda tam 4 tank vardı ve öylece durup bekledım savaş bıtsın dıye hayır adamlar raid tanklayamıyor ada tanklayamıyor çözümü Rastgele savaşlarda adam tanklamakta mı buldu anlayamadım :D sonuç olarak kimseye karışılmaz muhakkak ama mumkun oldugunca az pvp ye tank girersenız karşıdakı oyuncularında pvp keyfini kaçırmamış olursunuz. bılıyorsuznuz pve ye yonelık cok bir hareketı yok oyunumuz pvp agırlıklı.

2

Wednesday, January 23rd 2019, 12:15pm

mehmet34

Beginner

• Send private message

Merhaba,

Aynı sorunu bende yaşadım. Benim fikrim işgal faktörü, destek faktörü veya şifa faktöründe hiçbir etki gösteremediklerinden sürekli tek yediklerinden bari tank gireyim birini tutup kanser ederim düşüncesiyle yapılan bir eylem :cursing: . Hiçbir yeteneği olmayıp sırf insanları sinirlendirmek için yapıyorlar. Tank faktörlerinin çarşamba dominionları hariç pvp alanlarında kapatılması gerek.
!!! KİNG WAS HERE !!!

3

Friday, January 25th 2019, 7:52pm

Arkadaslar sınıf tanklayanı görmedim kanlı vahşi yada buna benzer pvp etkinliklerinde hepside çok güzel dps yapıyor 4 paladin arasından çıkacak varsa arenada bir gösteri istiyoruz.: :P
Şifacı sınıfının işgal faktöründe oynayan arkadaşlarda aynı şekilde 3 işgal fakötörü oynayan şifacınınarasından çıkarım diyen arkadaşlarıda bekliyoruz.
mistik sınıfının baskı faktöründe oynayan 2 oyuncunun arasından çıkarım diyenide
mage sınıfının baskı faktöründe oynayan 2 oyuncunun arasından çıkarım diyenide.seyrederkend zevk almayi bilen bir milletiz sonuçta.iyi oyunlar. :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Durterim" (Jan 25th 2019, 8:02pm)

4

Friday, January 25th 2019, 8:32pm

yani demek istediğini hiç anlamadım şahsen olay zaten bır suru tankın birleşip zulüm olması değinmek istediğiniz nokta ne açarsan sınıf tanklamak nedir? şunuda söylemeden edemiyecem tankların savaşlarada doluşması bana gore biraz hayatta kalmaya calısmak mantıgıyla olabilir diye dusunuyorum taktiksel olarak yapıldıgını dusunmuyrum.

valla sınıfını taşıda yüksekse oynayan oynuyor neye göre bu dediğiniz oran ve ne amaçla onuda açarsanız ilerleyici sohbet ederiz :D

5

Sunday, January 27th 2019, 11:51am

mehmet34

Beginner

• Send private message

Selam,

Ne demek istediğini anlayamazsın :D . Çünkü kendisi'de savaşlarda tank faktöründe :thumbsup: .
!!! KİNG WAS HERE !!!

6

Sunday, January 27th 2019, 10:04pm

Callargasta rastlaştık 6 kişi zor bela kesebıldık :D heheh tabi ki isteyen istediğini oynar asla karışma gibi algılanmasın ama tankların sayısı savaşta 2 3 oldu mu aşırı zevksız oluyor :)
yine tanklar bastı rastgeleyi :D bende tank charla geliyim bari full tank olalım :D
vallahi oyunda bi etkınlık savaş var toplam 7 tane tank var şuan valla ticket atıcam bu ne arkadaş ya savaşamayalım da tam olsun