You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, January 26th 2019, 11:27pm

Etkinlikler geri gelir mi?

merhabalar arkadaşlar yine ben :P

arkadaşlar eskıden oyunda mod arkadaşlar etkinlikler yapardı saklanırdı ki ben hic bulamazdım o ayrı :D sonra bi goruntu alırlardı burası neresı diye ufakta ödullerı vardı 300 500 kristal yine o tarz etkinlikleri özleyen varmı ya da bu tarz olabilirli kafasında mantık dahilinde etkınlık olan var mı :)

benim şöyle bir fikrim var mesela moderator bey herhangi bir harıtadan kendıne bir hedef seçmeli ve dunya chatten örneğin: x kişisini 5 dakıkada ölduren 100k gold ödul x kişisi en son koba platosunda goruldu dese :D tam bir insan avı olmazmı bence cok heyecanlı olurdu mıllet apar topar aramaya koyulur hedefte saklanmaya calısır falan :D

hedeften kastettiğim de player ^^ yani hedef kaçıcak saklanıcak çabası karşılıgında ona da ufak bir ödül mesela ^^

This post has been edited 1 times, last edit by "quentana" (Jan 27th 2019, 2:00am)

2

Sunday, January 27th 2019, 1:42am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Neden olmasın? Talep çok olursa bunu düşünebiliriz.

3

Sunday, January 27th 2019, 2:03am

Çok mantıklı bir düşünce oyun içinde görmek isterim kesinlikle oyuna yeni bir kan amaç gelir ödüller de güzel olursa :)

4

Monday, February 4th 2019, 10:33am