You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, August 12th 2019, 1:47pm

karchay

Beginner

• "karchay" started this thread

• Send private message

Tika rika etkiler görünmüyor

selam arkadaşlar tika rikada 3 tane köpeğe benzer yaratıklar çıkan görevde yerdeki kendi rengine denk getirip hapsedip sonra hasar verebiliyorduk. ama şu an o etkileri yerde göremiyorum bazen çok silik bişekilde görünüyor ama genelde görünmüyor

bu sorunu yaşayan varmı? varsa nasıl bi çözüm buldunuz yazarsanız sevinirim

2

Monday, August 12th 2019, 1:59pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Grafik kalitesini yükseltip dener misin. Ben bir sorun göremedim. Donanımsal büyük ihtimal.

3

Tuesday, August 13th 2019, 2:08am

karchay

Beginner

• "karchay" started this thread

• Send private message

grafik ayarlarını max yaptım ama yinede aynı. şans geçidi de aynı değil o kadar şeffaf ki nerdeyse görünmeyecek oda

4

Tuesday, August 13th 2019, 12:43pm

Merhaba,

Arayüz ayarlarının en altındaki Alt Katman Görünürlüğü ayarının değeri büyük ihtimalle %50 civarıdır. Ayarın değerini yükseltirsen sorunun çözülecektir.

İyi günler.
rave
utopie

This post has been edited 1 times, last edit by "ironist" (Aug 13th 2019, 12:54pm)