You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 3rd 2014, 9:01pm

Dragagon_old

Unregistered

Statlar

Arkadaşlar bu stat konusunu anlayan varmı mükemmellik 3 e kadar var 15 tane stat geliyor değişik değişik şeyler şans kritik %5 diyor okadar şans itemi varken eski sistem çok iyiyken bu stat sistemini anlayan varsa açıklıyabilirmi çok yardımcı olur teşekkürler. ?(

2

Thursday, April 3rd 2014, 9:27pm

Statlar class larına göre ayarlıcaksın mevcut kulandıgın class ne ona hangı stat ıv verırsen dah fazla hasar verırsın gıbısınden bir düşün sonra kafana yatan puanlamayı yap emın ol class ın pt deki önemine göre vermek gerek puanları

3

Thursday, April 3rd 2014, 9:27pm

zollot

Beginner

Occupation: Resim Öğretmeni

• Send private message

cidden bir bilgisi olan var mı ya çok karışık...
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

4

Friday, April 4th 2014, 2:28pm

Dragagon_old

Unregistered

tamam fakat mesela diyelim artık kritik oranımı göremiyorum şansa veremiyorum ruh önsezi ne oldu bunlara onu anlıyamadım

5

Saturday, April 12th 2014, 9:16am

6

Saturday, April 12th 2014, 9:24am

Arkadaşlar bunun üzerine öteki moderetör arkadasimizla bir rehber calismamiz olacak onun için biraz araştırma yapiyoruz en kisa zamanda sizlerle paylasacagiz
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

7

Saturday, April 12th 2014, 9:56am

sansı rubyler harıcı arttırma yolun yok gıbı, esans var bı. bı de dungeon ejder ıtemlerı onceden mantık/kuvvet verırdı. artık sans verıyor. sansın kacsa, kritik ihtimalı o kadar sanırım su an bende sayı olarak sans statı 14. Kritik oranı %14 dıor. diger statlarda kafan cok karısırsa 4 stata yuklen. itemler mavı olunca 3. bi stat daha gelecek zaten. irade ofke tarzı statları oradan kurtarırsın. en kotu muskayla degıstırebılıyorsun 2. ve 3. statı. degıstırırsın kafana gore statlarını ayarlarsın. tek bı stata gomulme ama. en az 3 farklı ıtem gıymeye bak (meleke vahset canlılık vs)