You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, April 7th 2014, 7:33pm

kisa2002

Beginner

• "kisa2002" started this thread

Occupation: simyacı

• Send private message

Takım Görevleri Hakkında

Günün belli saatlerinde ölü şehir, tepa gibi takım görevleri yapılsa nasıl olur. Bilginizi allalım. İyi forumlar. :)

2

Tuesday, April 8th 2014, 11:27am

Çogu birlik kendi bünyesinde zaten bu tür aktiviteleri yapmaktadır.Sizde bir birlige girip bu aktivitelerden yararlanabilirsiniz

3

Tuesday, April 8th 2014, 1:40pm

Dostum bu etkinlikleri birlik yardımı olmadan yapman imkansız sana nedenlerini açıklıyım
1- ölü şehir yapmak için en azından 12-18 kişi lazım bu kişilerin belirli bi seviyenin üstünde olması lazım
2-tepa için ise full takım yani 24 kişi bulman lazım ve bu kişilerin ölüler şehrine girenlere oranla itemlerinin çok daha iyi olması lazımki şuan türk birliklerinden bitiren bile yok belki bikaç hafta sonra bikaç birliğimiz bitirmeye başlar
3-bu kişileri bulduktan sonra koordinasyonun eksiksiz olması lazım an ve an şifacılar ile tankların temasta olması lazım bunun için chat sohbette yazıp yetişmen imkansız.
4-diyelimki hepsini buldun düşen itemler nasıl dağıtılacak bi kişi birden fazla alıp diğeri 3-4 tane alırsa isyan çıkar yada hangi itemi kim alıcak asa silah ve totem itemleri düştüğünde kargaşa çıkar.
5-itemleri aldınız ölü şehir sandığını kim alacak emin ol herkes ben alıcam der kimse taviz vermez.
6-eğer herkesi item konusunda ve sandık konusunda ikna edersen bile takımdan tankların yada şifacılardan birinin çıkması tüm takımı yatırabilir.Ve adam eğer kendi alacağı itemi aldıysa görevleride bittiyse emin ol itemini aldıktan sonra çıkar yada en ufak bi olayda ayrılır takımdan.

Aklıma gelen ayrıntılar şimdilik bu kadar yani bence boşuna uğraşma git bi birliğe gir orda rahatça yap ölülerini yada tepanı. :thumbup:

4

Tuesday, April 8th 2014, 6:00pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Zannetmiyorum böyle birşey olacağını allods online birlik oyunu eğer sağlam ve düzenli bir birliğe girmezsen doğru düzgün hiç birşey yapamazsın.

5

Tuesday, April 8th 2014, 7:53pm

kisa2002

Beginner

• "kisa2002" started this thread

Occupation: simyacı

• Send private message

Dostum bu etkinlikleri birlik yardımı olmadan yapman imkansız sana nedenlerini açıklıyım
1- ölü şehir yapmak için en azından 12-18 kişi lazım bu kişilerin belirli bi seviyenin üstünde olması lazım
2-tepa için ise full takım yani 24 kişi bulman lazım ve bu kişilerin ölüler şehrine girenlere oranla itemlerinin çok daha iyi olması lazımki şuan türk birliklerinden bitiren bile yok belki bikaç hafta sonra bikaç birliğimiz bitirmeye başlar
3-bu kişileri bulduktan sonra koordinasyonun eksiksiz olması lazım an ve an şifacılar ile tankların temasta olması lazım bunun için chat sohbette yazıp yetişmen imkansız.
4-diyelimki hepsini buldun düşen itemler nasıl dağıtılacak bi kişi birden fazla alıp diğeri 3-4 tane alırsa isyan çıkar yada hangi itemi kim alıcak asa silah ve totem itemleri düştüğünde kargaşa çıkar.
5-itemleri aldınız ölü şehir sandığını kim alacak emin ol herkes ben alıcam der kimse taviz vermez.
6-eğer herkesi item konusunda ve sandık konusunda ikna edersen bile takımdan tankların yada şifacılardan birinin çıkması tüm takımı yatırabilir.Ve adam eğer kendi alacağı itemi aldıysa görevleride bittiyse emin ol itemini aldıktan sonra çıkar yada en ufak bi olayda ayrılır takımdan.

Aklıma gelen ayrıntılar şimdilik bu kadar yani bence boşuna uğraşma git bi birliğe gir orda rahatça yap ölülerini yada tepanı. :thumbup:
Eyvallah gayet güzel açıklamışsın saol. :thumbup:

6

Tuesday, April 8th 2014, 7:57pm

gizem görevi değiller. iler ki zamanlar da fantezi yaparsın kendi arkadaş gurubunla
Mozilla / FirefoxGirl

7

Wednesday, April 9th 2014, 11:54am

gizem görevi değiller. iler ki zamanlar da fantezi yaparsın kendi arkadaş gurubunla

sanırım yanlışın var iblisler şehri ve ölüler şehri 2 şer tane ruby verir tepa ve 60 level baskını bizden bitiren olmadığı için kaç ruby verdiğini bilmiyorum ama takım görevlerinin hepsi gizem görevidir

8

Wednesday, April 9th 2014, 1:00pm

yeni sistemde vermiyo diye duydum ben
Mozilla / FirefoxGirl

9

Thursday, April 10th 2014, 2:12pm

sanırım yanlışın var iblisler şehri ve ölüler şehri 2 şer tane ruby verir tepa ve 60 level baskını bizden bitiren olmadığı için kaç ruby verdiğini bilmiyorum ama takım görevlerinin hepsi gizem görevidir

İblisler Şehri 2, Ölü Şehir 1, Tepa Piramidi 1, Tutulma 1.
Righteous in Wrath