You are not logged in.

1

Saturday, April 5th 2014, 12:37pm

KADER kARTI

Arkadaşlar Yeni Gelen Pach'de Kader Kartı Eklendi . Bir Çoğumuz Ne Olduğunu Bilmiyoruz . Forum Adminlerinden Birinin Bu Konu Hakkında Bizi Bilğilendirmelerini Rica Ediyorum . Bilgisi Olanda Varsa Lütfen Yazsın . . .

2

Saturday, April 5th 2014, 12:46pm

dann

Beginner

• Send private message

Arkadaşlar Yeni Gelen Pach'de Kader Kartı Eklendi . Bir Çoğumuz Ne Olduğunu Bilmiyoruz . Forum Adminlerinden Birinin Bu Konu Hakkında Bizi Bilğilendirmelerini Rica Ediyorum . Bilgisi Olanda Varsa Lütfen Yazsın . . .
Kader kartımı? Hani la nerde
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

3

Saturday, April 5th 2014, 12:47pm

kader kartımı yüklenin kredi kartlarına :D

4

Saturday, April 5th 2014, 12:51pm

dann

Beginner

• Send private message

kader kartımı yüklenin kredi kartlarına :D
Fazla yüklenme belin ağrımasın:D
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

5

Saturday, April 5th 2014, 12:54pm

53 Lv Altındakilere Kader Kartı Birikiyor :D :D Benim 12 Lvl Carda Suan 59 K Kader Kartı Birikti Ne Yapacagımı Bilmiyorumki :D: D

6

Saturday, April 5th 2014, 12:54pm

Quoted from "muxina"

Quoted from "major2121"

kader kartımı yüklenin kredi kartlarına
Fazla yüklenme belin ağrımasın

yüklenelim demedim yüklenin dedim :/

7

Saturday, April 5th 2014, 1:47pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Öncelikle türkçe öğretmenin ellerinden öperim kader kartı değil kader işareti olmasın Ayrıca o kader işareti bazı görevleri hemen bitirmeye yarıyor onun dışıında özelliği yok.

8

Saturday, April 5th 2014, 5:07pm

Cisco Saçmalamanın Bir Anlamı Yok . Efendilik Erdemdi Ağzımı Açayacam Sana .Yanlış Yazılmış Olabilir . Benim Aklımda Öyle Kaldı . Sağol Yinede Ne İşe Yaradığını Yazmışsın .

9

Saturday, April 5th 2014, 10:19pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Cisco Saçmalamanın Bir Anlamı Yok . Efendilik Erdemdi Ağzımı Açayacam Sana .Yanlış Yazılmış Olabilir . Benim Aklımda Öyle Kaldı . Sağol Yinede Ne İşe Yaradığını Yazmışsın .
İnsanlara yanlış bilgilendirme yazdığın için böyle yazdım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi forumlar.

10

Sunday, April 6th 2014, 1:02pm

Kader kartları düşük seviyeler için çok güzel bir sistem. Görevinizi bir anda bitirmenizi sağlıyor, görev kitapcığını açıp biraz kurcalarsanız görürsünüz zaten :D

11

Sunday, April 6th 2014, 1:05pm

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

vallamı kç ıncı seviyeler için 45-55 varmı

12

Sunday, April 6th 2014, 1:12pm

sacrifice

Beginner

• Send private message

Düşük level olmana gerek yok her zaman kullanabileceğin bir sistem ve arkadaşın belirttiği gibi Kader İşareti'dir ismi :) Oyunda bu sistemi anlatan bir popup çıkıyor zaten ipucu olarak ;)

13

Monday, April 7th 2014, 7:09am

her görevi bitirip teslim ettiginizde belli bir kader karti alirsiniz ( etkisiz olarak gelir )
sonra bunlar NND den alacaginiz tomarla etkin hale getirip bazi görevleri hemen bitirmenizi saglar

14

Tuesday, April 8th 2014, 8:00pm

vallamı kç ıncı seviyeler için 45-55 varmı
Var, 60. seviyede yok oda son seviye olduğu için :) XP barına fareyi getirdiğinizde görebilirsiniz kader kartlarınızın kaçtane olduğunu :)

Rate this thread