You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 11th 2014, 12:00pm

allods6692

Beginner

• "allods6692" started this thread

• Send private message

Kristal Çekme Hatasi

Arkadaşlar bende ininall card vard ininall card biliyorsunuz ki MASTERCARD ' a bağlı. Ama kristal çekemiyorum. Kartın içinde parada var ama kristal gelmiyor. Sistem ininall cardı mı kabul etmiyor acaba? Etmiyorsa sisteme ininall card eklenirse sevinirim. Çünkü çoğunluk oyuncu kitlesi çocuk oldugu için kart alamıyoruz. ininall card +9 yaş üzeri alabiliyor. Sisteme ininall card eklerseniz güzel olur. :thumbsup:

2

Wednesday, June 11th 2014, 12:08pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Ödeme yöntemleri uygulanması üzerinde çalışıyoruz anlayışınız için teşekkür ederiz.

3

Saturday, June 14th 2014, 12:49pm

İninal kart

Kardeş ininal kart gayet iyi çalışıyor :thumbup:

4

Saturday, June 14th 2014, 4:18pm

Dostum önce bir dolar/TL paritesine bak googlden atıyorum 100 tl 50 $ mı yazıyor sen alırken oraya 48 veya 47 dolarlık yaz ozaman hallolur çünkü oyunun kuru sabit olduğu için çok büyük değişimler yaşanmadığı sürece paritede değiştirmiyorlar kolay gelsin.
<<<<<<<