You are not logged in.

1

Friday, April 11th 2014, 11:18am

Savaşçı Tallent'im Olmuş mu?

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!333.2..…E!szimwun/CZYQE

Beyler tallenti yaptım bakar mısınız olmuş mu?

2

Sunday, April 13th 2014, 7:54am

pvp olarak kullanmak istiyosan çok şey kaybedersin verim alamazsın astral dps olarak kullanmak istiyosan 2x i 2 lemen talentden stunları ve emilimi 1 lemeni çnki astralde full dps olucağımız için emilim pek işe yaramaz stunlarda eyer istersen sana dps ve pvp talent ata bilrim

3

Monday, April 14th 2014, 7:15am

4

Thursday, April 17th 2014, 5:54am

dann

Beginner

• Send private message

pvp olarak kullanmak istiyosan çok şey kaybedersin verim alamazsın astral dps olarak kullanmak istiyosan 2x i 2 lemen talentden stunları ve emilimi 1 lemeni çnki astralde full dps olucağımız için emilim pek işe yaramaz stunlarda eyer istersen sana dps ve pvp talent ata bilrim
Arkadaşım Zindan bossları hariç şu 2 xi insanlara önermeyin ada bosslarında max 4 sn sürüyor etkisi %10 can indirebiliyosun yarayacağı tek yer tepa gibi zindanlardır hadi olmadı 1 lemek yeterli.
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

5

Thursday, April 17th 2014, 11:20am

dockerss

Beginner

• Send private message

Benim reene bu talenti yaptım güzelde dmg vuruyor istersen bunu yapabilirsin pvp için : http://us.allodswiki.ru/calc/#!1!333.3..…QE!qtaef/UZGNFR
ROBUSTLANCER / PARALYZE

6

Thursday, April 17th 2014, 1:22pm

Arkadaşım Zindan bossları hariç şu 2 xi insanlara önermeyin ada bosslarında max 4 sn sürüyor etkisi %10 can indirebiliyosun yarayacağı tek yer tepa gibi zindanlardır hadi olmadı 1 lemek yeterli.
arkadaşım insanlara önerme diyosun astral adada tankla tek sen kaldın ne halt yiyeceksin %30 %40 canı var boss un yani lazım heryere lazım 2x

7

Thursday, April 17th 2014, 1:42pm

2x artık eskisi gibi bir önemi yok kapatmak daha mantıklı
Ttaytac

8

Thursday, April 17th 2014, 1:49pm

dann

Beginner

• Send private message

2x artık eskisi gibi bir önemi yok kapatmak daha mantıklı
Aynen katılıyorum yukardan 1 ruby verip desteklersin o çok önemli değil alttakini açıp 2 lememk gerekli bu sadece normal dps talent için geçerli Tepa gibi zindanlarda kesinlikle 2 lenmeli.
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

9

Saturday, May 17th 2014, 6:33pm

D33pBlu3

Beginner

Occupation: Futbolcu

• Send private message

fena değil

eh işte
"Aramakla Bulunmaz,
Ancak Bulanlar,
Sadece Arayanlardır...."

10

Friday, August 8th 2014, 1:30pm

eksik

eksileri var editlenmeli.

This post has been edited 1 times, last edit by "123vivik123" (Mar 26th 2015, 1:48pm)