You are not logged in.

1

Sunday, October 19th 2014, 2:19pm

Lütfen yardım edin Hesap Taşıma!!!

Herkese Merhaba Allods online nin eski oyuncularındanım eski server (Allods tr) orada çok sağlam 2 tane karakterim vardı oyunu bir süre bıraktım
daha sonar tekrar başlayayım dedim hesap taşımamı felan istedi taşımayı felan yaptım daha sonra yine kastım baya bi tekrar bıraktım (biliyorum saçma veya karışık geleblr ama böyle..) şimdi tekrar başalmak istedim fakat giriş ekraranında (E-posta Şifre ) bunları aklıma gelenlerin hepsini denedim fakat hiçbiri olmadı yanlış dedi hata verdi şifremin doğru oldugundan eminim onu hatırladım fakat e-Postamdan şüpheleniyorum yanlış girdğimden oyunu 2 kere bırakıp başaldıgım için unuttum sanırım aklıma gelen herşeyi denedim fakat dedğim gibi işe yaramadı bir türlügiriş yapamadım bunu nasıl çözerim bilgilerimi nasıl isterim Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler...

2

Sunday, October 19th 2014, 2:50pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba Bu durumda Allods destek sistemine ticket atarak hatırladığınız nickiniz ve bilgilerinizle beraber sorununuzu açıklayıcı şekilde yazarak, yardım talebinde bulunun lütfen size geri dönüş yapıp yardımcı olacaklardır.

3

Sunday, October 19th 2014, 2:54pm

Yardımlarınız için Teşekkürşer.. Ticket gönderdim Cevabı veya çözümü ne zaman gelir ve nerden bakabilirim bana sundukları çözüme yani verdikleri cevaba

4

Sunday, October 19th 2014, 3:01pm

Discotech

Moderator

• Send private message

Yoğunluktan dolayı size dönüş biraz zaman alabilir, muhakkak geri dönüş yapılır gelen cevaba sorğularım kısmından bakabilir takip edebilirsiniz.

5

Monday, October 20th 2014, 1:29pm

Merhabalar hala Cevap gelmedi dün bu saatlerde atmıştım ticket i Yoğunluktan dolayımı gelmedi bugün cevap gelme ihtimali varmı acaba ?(Bir an önce balamak isityorum da oyuna)

6

Monday, October 20th 2014, 1:33pm

Discotech

Moderator

• Send private message

Yoğunluktan dolayı geri dönüş zaman alabilir cevabın gelmesini bekleyin lütfen.

7

Tuesday, October 21st 2014, 1:45pm

Sayın Allods Yönetimi Attıgım Ticketin Cevabı Geldi Fakat Benim Sorunuma hiçbir yardımı dokunmadı (Benim Sorunum : Oyunu iki kere bırakmıştım yeniden başlamak istiyordum şimdi fakat kulalncı bilgilerim olarak E-posta Şifre bu ikisini hatırlamıyordum.) Yolladıgım tickettede bunu belrttim üstüne basa basa hatırlamıyorum denememe rağmen diye fakat onlar ise bana 2 tane Link yollamışlar. Bir tanesi Şifre sıfırlama bir tanesi E-posta sıfırlama ben bu linkleri napayım ? dalga geçmekmi bu acaba ? ben bilgilierimi bilmeden nasıl değiştirip sıfırlayabliyim.(Örnek:E-posta değişimi için şifreni istiyo Şifre değişimi için E-postanı bilmeni istiyor.) Ben ise bunun yerine bilgilerimi direk bana vermelerini istedim çünki ikisinde hatırlamıyorum.Verdikten sonra bu linkleri yollamaları lazımdı.(Benim hatam unutmak fakat yapacak bişey yok şimdide geri istiyorum.)Lütfen bilgilerimi yollayın rica ediyorum yada başka nasıl çözülür nasıl edilir?

8

Tuesday, October 21st 2014, 1:57pm

Discotech

Moderator

• Send private message

Merhaba
E-postanı hatırlamıyorsan sana nasıl versinlerki bilgilerini,posta adresini bulman hatırlaman şart hesabına ulaşmak için başka alternatif yok bu durumda.

9

Tuesday, October 21st 2014, 2:13pm

Hatırlamadıgım bilgilerimden 1 tanesini bile veremezlermi :( (E-posta)

Rate this thread