Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Cora

Schüler

• »Cora« ist der Autor dieses Themas

Beruf: Ork

• Nachricht senden

5.0.02 pagan talenti ??

arkadaşlar yeni bir pagan talenti paylaşabilir misiniz acil olarak :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Cora« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)

2

anasını ağlatmışlar ,şifayı açtığın zaman dps yapamıyorsun direk %50 azalıyor tüm dps in. Pvp de şifa açmadan çok fazla damage yiyorsun şifasız kendini tutman zor.açarsan da karşındaki adamı dps düştüğü için kesemiyorsun zaten.madem böle bişey yapıyorlar defi biraz artırsalardı deli gibi damage yiyoruz.şifa açınca adamı kesemiyoruz.artık harbiden ya şifa olacaksın ya dps .pvp birazcık yalan oldu.def taşı iyi olanlar tabi daha iyi benim 6 def.dayanamıyorum pvp de şifasız

3

Pagandum

Anfänger

Beruf: Muhasebe

• Nachricht senden

Paganlar süper olmus artık kım oyuncu kım oduncu görecez:D

4

Cora

Schüler

• »Cora« ist der Autor dieses Themas

Beruf: Ork

• Nachricht senden

talent paylaşmak istemiyor kimse nedense :D

ben fark göremedim aynı gibi :)

5

Ben paylaşmak istiyorum ama foruma talentimin resmini nasıl koyacağımı bilmiyorum malesef :(.Ayrıca sen fark göremedim demişsin ama bayağı bi değişiklilik yaptılar.

6

Ben paylaşmak istiyorum ama foruma talentimin resmini nasıl koyacağımı bilmiyorum malesef :(.Ayrıca sen fark göremedim demişsin ama bayağı bi değişiklilik yaptılar.
Selam bu linkten talent yapıp paylaşabilirsiniz.

7

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!5!131....…UQDWC!yh/SOQIWW tamaen bir şifa talenti damagela hiçbi alakası yok.gelişim aşamaları yetenek puanları fln az temel olarak açılması gereken yetneklerv var burda senin bundan fazla puanın varsa derin uyku iksiri açabilirsin pve yanını iyi yapmak için ya da savaş eğitimi ile tutun süresini azaltırsın böylece dengeli vuruş etkisi daha fazla kazanırsın doğa gücünü yapman kolaylaşır doğa bükücüsünü de açabilirsin sna kalmış bunlar.not(kurt boğmasını diğer yenteklere erişebilmek için mecburi açtım)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »deadangel123« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)