You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 17th 2015, 4:42pm

Oyunda Neler Değişti

Selamlar herkese ^^

Allods'u yaklaşık 4 sene önce bıraktım, o zamandan beri çok değişim olmuş sanırsam. Özellikle kristal ile rün yükseltme gibi bir olay vardı, bu hala devam ediyor mu ? Oyunun şuan ki durumunu merak ediyorum, yeni gelen ne var ne yok. Abone olmanın artıları eksileri neler, kısaca anlatabilecek birileri varmı? :)

This post has been edited 1 times, last edit by "SilentSpiriT" (Apr 17th 2015, 4:49pm)

2

Friday, April 17th 2015, 4:50pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

İmzam da ki konudan abonelikli sunucu ile ilgili bilgi alabilirsiniz .
Neler değişti sorusuna cevap çok fazla var fakat, kostüm sisteminin inanılmaz pahalı hale geldiğini, eşya geliştirme sürecinin herkes için eşit olması amacıyla yavaşlatıldığını bilmeniz faydalı olacaktır .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

3

Friday, April 17th 2015, 4:55pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Altın kuru 170 gerisini sen düşün .

4

Friday, April 17th 2015, 5:01pm

P2P sunucu eşit bir oyun deneyimi sunuyor galiba, oyunu indiriyorum şuan. Bankamda çok fazla kostüm kanat vb. vardı umarım işe yararlar. ^^ Duruma göre P2P server'da oyuna başlayabilirim. :)

5

Friday, April 17th 2015, 5:03pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

P2P sunucunun tek sorunu, doğal olarak F2P sunucuya oranla oyuncu sayısının az olması . Yabancılar daha ağır bassa da 10'u geçik türk arkadaşımız var .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

6

Friday, April 17th 2015, 5:16pm

Acaba P2P server'da bir Türk guild'i veya içinde bulundukları yabancı bir guild var mı?

This post has been edited 1 times, last edit by "SilentSpiriT" (Apr 17th 2015, 5:24pm)

7

Friday, April 17th 2015, 5:18pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Farklı bir birliğin içinde yer alıyoruz . 10 kişi ile birlik kurmak pek mantıklı değil :)

8

Friday, April 17th 2015, 5:24pm

Oyunda yapamadığım şeylerden biri gemi craftlamaktı. Hala eskisi gibi zor mu? Artık kendi gemimle astral'da 2 tur atmak istiyorum. :D

9

Friday, April 17th 2015, 5:36pm

Hinsa

Intermediate

• Send private message

Açıkçası anormal sektör yaparken, 5 kutu açsanız 3-4 eşya düşüyor son kuşak . Günlük anormal yaparsanız çok uzun sürmeden bütün gemi biter .

Rate this thread