You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 21st 2015, 10:23pm

Oyunun GM si ?!?!

Arkadaşlar oyunun GM si kim [GAMEMODE]

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Aug 21st 2015, 11:15pm)

2

Friday, August 21st 2015, 10:42pm

3

Saturday, August 22nd 2015, 1:44am

KenanReiz

Intermediate

• "KenanReiz" has been banned

Occupation: Forumda Yazar

• Send private message

Türk Modlar

Drakdish
Wanzeru
Discotech

4

Saturday, August 22nd 2015, 5:19am

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Türk Modlar

Drakdish
Wanzeru
Discotech

Bir de Karavul ^^

5

Saturday, August 22nd 2015, 5:28am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

GM kısaltması Game Moderator anlamına geliyor diye biliyorum, ve sanırım bahsettiğimiz isimler Game Moderator değil, Forum Moderator . Yani, en azından ben öyle biliyorum :P
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

6

Saturday, August 22nd 2015, 8:22am

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

GM kısaltması Game Moderator anlamına geliyor diye biliyorum, ve sanırım bahsettiğimiz isimler Game Moderator değil, Forum Moderator . Yani, en azından ben öyle biliyorum :P
+1

sanırsam eskilerden gördüğüm itt iken Kambises mi neydi hatırladığım kadarınca ama tam emin deyilim çünkü ya 3 yada 4 senemi ne geçti baya oldu :)

7

Saturday, August 22nd 2015, 9:24am

Selamlar.

Bu link üzerinden takip edebilirsiniz.

Türkiye Ekibi

İyi Forumlar...

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Aug 23rd 2015, 3:40pm)

8

Saturday, August 22nd 2015, 10:06am

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Soruyu soran arkadaş size forum modetörleri sormuyor ki Oyunun modetörünü soruyor oda bulunması zor çünki oyun Ru yapımı GM ler Ru da :D ama dediğim gibi Tr sunucusunda bayaa eskiden [GM]Kambises gibi birini görmüştüm Elf ti Novograd şehirde duruyordu Girdap a binmiş bir şekilde :)

9

Saturday, August 22nd 2015, 10:24am

Selamlar.

Bende gerekli cevabı verdim.

Listede arkadaşın aradığı cevap mevcuttur.

İyi Forumlar.