You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, September 18th 2015, 10:41am

Kara Büyücü mü Okçu mu ?

Arkadaşlar Mavra tomarı kullanıcak gibiyim fakat 34 lwl okçum var ve 7 lwl kara büyücüm var
bu ikisi arasında çok git gel yapıyorum sizin tavsiyeniz nedir. Pvp durumunda mesela hangisi daha
üstünlük gösterebilir. Teke tekte olsun ?

2

Friday, September 18th 2015, 10:51am

WasLey

Intermediate

• Send private message

3

Saturday, September 19th 2015, 8:01am

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Pagan
LÜTFEN SAÇMA SAÇMA KONUŞMAYINIZ 34 LV E KADAR OKÇU KASMIŞ 60 LV BİR PAGAN BİLMEDİĞİ BİR KARAKTERİ OYNICAK SAÇMALAMAYIN LÜTFEN!!!!
Kardeşim sen en iyisi okçuya kullan çünkü ona alışmıssın ama istersen başka bir klas ı 30 lv akadar kas ondan sonra karar ver :)

4

Saturday, September 19th 2015, 10:21am

Pagan
LÜTFEN SAÇMA SAÇMA KONUŞMAYINIZ 34 LV E KADAR OKÇU KASMIŞ 60 LV BİR PAGAN BİLMEDİĞİ BİR KARAKTERİ OYNICAK SAÇMALAMAYIN LÜTFEN!!!!
Kardeşim sen en iyisi okçuya kullan çünkü ona alışmıssın ama istersen başka bir klas ı 30 lv akadar kas ondan sonra karar ver :)
Teşekkür ederim :)

5

Saturday, September 19th 2015, 3:35pm

Hangisinde iyiysen onu kullan bende hep karabüyücü-okçu ikileminde kalırdım, okjçuya daha çok alıştım artık ne zaman bi karakter açıcak olursam elim direk okçuya gidiyor.
''TÜRK''

6

Tuesday, September 22nd 2015, 11:43am

vaktin varsa tüm sınıfları denemeni tavsiye ederim.

Rate this thread