You are not logged in.

21

Friday, January 8th 2016, 3:08pm

sargonnn

Beginner

• "sargonnn" started this thread

Occupation: Yazılım Danışmanlığı

• Send private message

Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al.
Tamam görevide hallettim sağolun ben bosslardan kaçtım yanımda gelen npcler halletti :D

22

Friday, January 8th 2016, 3:10pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al.
Herşey için sağolun.

23

Sunday, January 10th 2016, 10:02pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Talentimden kaynaklandığını düşündüm, güzel bir talent düzdüm hallettim görevi

24

Wednesday, January 13th 2016, 1:49am

sargonnn

Beginner

• Send private message

Ayılardan kaçarak görevi yaptım :D yanımdaki gelen npcler kesmeyi başardı slotları :thumbsup: şuan 65 lvl cezalandırıcıyım :thumbup:

25

Wednesday, January 13th 2016, 12:27pm

Kurtarma görevinde saldıran hayvanları tek tek çekerek kesmeyi dene ve ayılar geldiğinde kendini geriye at bırak npcler saldırsın önce yanlış hatırlamıyorsam 30-45 sn gibi birşey ışığın kapanmasını bekliyorsun o saniye ayakta kalırsan sorun yok görevi geçersin.
""Video games don't make us Violent, LAG does.""

26

Tuesday, January 19th 2016, 10:23pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Kurtarma görevinde saldıran hayvanları tek tek çekerek kesmeyi dene ve ayılar geldiğinde kendini geriye at bırak npcler saldırsın önce yanlış hatırlamıyorsam 30-45 sn gibi birşey ışığın kapanmasını bekliyorsun o saniye ayakta kalırsan sorun yok görevi geçersin.
Öncelikle selamlar,

yukarı bakarsanız anlarsınız nasıl geçtiğimi :thumbsup: malesef hayvanları " tek tek" çekme gibi bir durum söz konusu değil bir anda saldırıyorlar çıkıpta sende birden "hedef ben miyim tayfun" moduna giriyorsun :D şuanda 65lvl ulu cezalandırıcıyım :thumbup: