You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 3rd 2016, 12:38am

Bir kaç soru

herkese merhaba
oyun içinde moderatörlerden başlık ile cevap bulabileceğim söylendi o yüzden sorularımı hemen yazayım;

geliştiricilerin amacı doğrultusunda referensımla yeniden başlamış arkadaşlarım için(çünkü tüm sorularını bana soruyorlar) sihirli lamba etkinliğinde;
1. tıkladık tarayıcı açılmadı bonusun aktif olduğunu nasıl anlarız?
2. ben önceki %300 de maksimum bonusun yüksek olduğunu anlattım ama bu açıklamada elde edebileceğimiz maksimum bonus miktarı 1500 yazıyor, çeviri hatası mı yoksa %300 çıkınca 500 kristal ya da 1500 kristal yüklediğimizde aynı miktarı alır mıyız?
3.'' tüm sınıflar ve karakteristikler değişti buildimizi oturtamadık, postamızdaki ölüm suyu bir işe yaramadı'' bundan sonra karakteri anlamak ve geliştirebilmek için ölüm suyu damlaları verilecek mi yoksa ölüm suyu vs almak zorunda mıyız?

benim sorum bu sefer tek;

koleksiyoncu sürümüyle aldığımız öz değiştiricinin süresini nadir nesnedeki yiyecek ile uzatabilir miyiz?

2

Sunday, April 3rd 2016, 9:14am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

1: Sol alt köşede sihirli lamba simgesi görünür.
2: En fazla kazanılan bonus miktarı 1500.
3: Nadir nesne marketi kullanarak alman gerek bir dahaki sefere.
4: Süreyi uzatamazsın 1 hafalıktır.

3

Monday, April 4th 2016, 10:39am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

3.'' tüm sınıflar ve karakteristikler değişti buildimizi oturtamadık, postamızdaki ölüm suyu bir işe yaramadı'' bundan sonra karakteri anlamak ve geliştirebilmek için ölüm suyu damlaları verilecek mi yoksa ölüm suyu vs almak zorunda mıyız?
04.4.2016
Postanızı kontrol edin tüm oyunculara 7 günlük ölüm suyu gönderildi.

Rate this thread