You are not logged in.

1

Sunday, June 5th 2016, 7:04am

Steam

Şimdi bu steam sürümünde abonelik için steamda olan paramızı kullanabiliyor muyuz ? -öyle bir şey var mı yok mu çözemedim- Böyle bir özellik gelecek mi ? Birde bu sorgu kısmını tam çözemedim. Oradan nasıl destek alacağız ? Mesaj atamıyorum çünkü.(atma yerini göremedim) Steam üzerinden bağlandım ben oyuna. ve profilde e-mail aktive olmadı diyor. girişte e-mail vermiştim belki oraya bir mesaj gelir dedim ama oda gelmedi. Steam üzerinden direk bağlandığım için e-mail aktivi gerekli mi gereksiz mi onuda çözemedim. ve Bu steam için bir rehber var mı veya yayınlanacak mı kısa sürede ?

2

Tuesday, June 7th 2016, 6:57am

berde

Beginner

• Send private message

Steam rehberi

Şuan bende rehberi bekliyorum.çünkü oyunu türkçe olarak indiremiyor ve hata oluşuyor server gözükmüyor. Rehber gelmezse oyunu ve dosyalarını tamamen silip tekrar yüklicem. 2 gündür giremiyorum oyuna☺

Rehber gelir umarım.Steam geldi diye my.com dan girilen allodsu sildim.7.0 oynamak için koleksiyoncu sürümünü almak lazım diye saçma bir duyum aldım.inanmıyorum zaten ama rehberi bekliyorum.
DeathSteel
İttifak 8)
TR :love:

:!: Sonu Arafda Olsa İnadına Astral :!:

3

Tuesday, June 7th 2016, 9:51am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Allods Online istemcisini Steam üzerinden tekrar indirmeniz gerekiyor dil sorunu düzeltildi.

4

Tuesday, June 7th 2016, 10:03am

berde

Beginner

• Send private message

Hesap

Hocam bide hesap direk gözüküyor mu (steam ile allods ayni emailde)yoksa normal my.com daki gibi oyun içinden tekrar giriş yapılıyormu?Bu hesabı kayıp etmek istemiyorum.
DeathSteel
İttifak 8)
TR :love:

:!: Sonu Arafda Olsa İnadına Astral :!: