You are not logged in.

1

Wednesday, April 19th 2017, 10:24pm

Oyuna girerken atıyor

Arkadaşlar dün akşamdan beri oyuna giremiyorum sürekli atılıyorum. Nedenini bilen var mı ? Oyuna girdikten bir iki dakika sonra tamamen atıyor. Oyunu silip yeniden kurmam da problemi ortadan kaldırmadı. Destek bölümünde denilenleri de yaptım.

2

Thursday, April 20th 2017, 10:56am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba,

Modeme reset atıp tekrar giriş yapmayı deneyin.Bazen bu ve benzeri sorunlar internet sağlayıcılarından kaynaklanabiliyor.

Güvenlik Duvarı ya da Herhangi bir antivirüs'ün engellemediğini de kontrol edebilirsin.

3

Wednesday, April 26th 2017, 9:07am

oyundan atıyor

Merhaba,

Modeme reset atıp tekrar giriş yapmayı deneyin.Bazen bu ve benzeri sorunlar internet sağlayıcılarından kaynaklanabiliyor.

Güvenlik Duvarı ya da Herhangi bir antivirüs'ün engellemediğini de kontrol edebilirsin.
Modeme reset atmam veya antivirüs programları dahil bütün güvenlik sorgulamalarını kaldırmama rağmen aynı sorunla dün akşam yine karşılaştım . Ve aynı sorun hala devam ediyor. Oyuna ne zaman bir sunucu bakımı gelecek ?

4

Wednesday, April 26th 2017, 1:19pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Modeme reset atmam veya antivirüs programları dahil bütün güvenlik sorgulamalarını kaldırmama rağmen aynı sorunla dün akşam yine karşılaştım . Ve aynı sorun hala devam ediyor. Oyuna ne zaman bir sunucu bakımı gelecek ?

Merhaba,

Ekran kartını güncellemeyi dene lütfen.Bakım çalışmalarını "Güncellemeler/Sunucu Bakımları " bölümünden takip edebilirsin.