You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, June 4th 2017, 9:47am

LezBieN

Trainee

• "LezBieN" started this thread

Occupation: Pasta Ustası

• Send private message

Koleksiyoncu sürümü?

Acaba bu yeni güncellemede gelen koleksiyoncu sürümünü alınca bu eski servere ve yeni servere de veriyor mu yoksa sadece tek bir karakter ve tek bir servermi ona göre alıcam :whistling: :?: ?(

2

Sunday, June 4th 2017, 3:02pm

Bütün üyeliğe veriyor hangi serverde hangi karaktere kullanırsan kullan. Koleksiyoncu sürümünü aldıktan sonra karakter açarsan ona da postayla yollanmış olur.

3

Sunday, June 4th 2017, 5:20pm

LezBieN

Trainee

• "LezBieN" started this thread

Occupation: Pasta Ustası

• Send private message

yani şimdi eski serverde aldım ya yeni servere de gelicek o zaman hangi karakteri açarsam gelicek woaw alsam mı peki tavsiye edermisiniz?

4

Monday, June 5th 2017, 8:55am

Ben 1 haftalık özdeğiştirici için aldım. Onu kullanmayı düşünmüyosan gerek yok bence, pek bişey yok bu sürümde.

5

Monday, June 19th 2017, 7:46pm

Occupation: Bodyguard

• Send private message

Bence almak mantıklı ganimetci verdiği için büyük bi faydası var artı 1k bonus kristal
Warden Love
şampiONBEŞiktaş
Tattoo

Rate this thread