You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, July 31st 2017, 7:42am

Nowy Gacz

Witam.
Kiedys gralem sobie dosc sporo w ową gre,ale niestety za duzo kasy trzeba bylo wydac zeby cos znaczyc. Chcialbym wrocic,ale nie wiem czy warto...
Moze ktos odpowiedziec na kilka pytan?:)
1czy gra jest ciagle p2w?
2 Sporo trzeba wydac pieniazkow?
3 Rodacy graja ,czy juz podziekowali:)
Pozdrawiwam.

2

Sunday, August 6th 2017, 6:45am

1. Na zachodzie bez zmian. Ciągle jest P2W, tylko teraz zamiast farmienia (cena krysztalow jest spora) mamy dzienne nagrody, a co 30 gwarantowane 480 okrochow
2. Trudno powiedzieć. Mozna wykupic runy i inne rzeczy na miesiac, potem to sie automatycznie zmienia na okruchy i zobaczyc czy Ci sie oplaca. Wszystko, razem z pierdolami to koszt 20euro na miesiac. Komplet run 12euro na miesiac
3. Grają. Po stronie Imp masz Euforie i Husarie, sporo siedzi też w Fox Runners. Liga Destruction lub ew. Explorers i Szkarlatna Nawalnica

3

Sunday, August 6th 2017, 12:47pm

1. Bywają ludzie obsypani w p2w, ale podczas pvp nie jest to problem, obie drożyny dostają takich "Koxów" a inni ich wspierają, mniejwiecej tak to wygląda, co do pve to tylko + że łatwiej sektory ci zrobić gdy cie taki cerują, gra oferuje graniem helerem, suportem, tankiem i dps, grajac tymi 2 pierwszymi można sporo pomoc i zmienić podczas walki nawet nie będąc w topce

2. można płacić 20 euro za rarity pack lub 12 euro za tylko runy 8 czasowe na 30 dni z czaem nie bedziesz musiał nic płacić bo ci sie uzbieraja żeczy z reztek ktore dostajesz, można też nie płacić wogule i zrobić kilka inkarnacji, z ich pomocą można wyfarmić z 40-50 kryształków na dziej, ja osobiście potrafię więcej, no ale ja już gram trochę i mam 11 inkarnacji oraz na wszystkich prywatna wyspę co dają mi 1m golda (jakieś 250 kryształków) co tydzień za darmo, według mnie cena za kryztałki 1=5000 jest bardzo tania, kiedyś ceny sięgały do 7-8k ale naprawili przelicznik i ludzie już nie dostają golda z dupy za otwieranie skrzynek, także cena unormowała się przy 5k

Oprócz tego obecnie jak ktoś zaczyna grę dostaje masę udogodnień takich jak mount czsowy co 10lv, wymianę eq co 5lv, tony foliałów expa, a na nowym serwerze Equilibrium dostajesz dodatkowo rarity pack na start za free i mounta z 6 gwiazdkami na stale na 60lv (takto wilk z 2 gwiazdkami tyż na stałe od początku gry)
Jedyny minus to że Equlibrium nie ma kantora z możliwościa wymiany kryształków na golda i odrotnie, wiec musisz kupować je od graczy

Także przygodę od 1lv do 75lv możesz bez problemu, a potem jak się wciągniesz i postanowisz zostać to eventualnie pobawisz się w dotacje lub wyfarmisz w dłuższym czasie wszystko sam.

3. Sporo już osób odeszło, ale jeszcze graja, po stronie ligi Została Destruction tylko gdzieś z 10-20 osób liczy, Szkarłatna Nawałnica obecnie jest tylko dla osób 1lv-75lv bo posiada +20% exp bonusu, potem odsyłają ludzi do Destruction ale też jest tam kilka polaków którzy udzielą ci pomocy, co do Explorers to zostały tam tylko 2 staruszków bo nie chcieli lidera oddać, wiec ludzie przenieśli się do Destruction.

Pozdrawiam.

This post has been edited 3 times, last edit by "Xrade19" (Aug 6th 2017, 12:54pm)

4

Tuesday, August 8th 2017, 11:33pm

"2. można płacić 20 euro za rarity pack lub 12 euro za tylko runy 8 czasowe na 30 dni z czasem nie będziesz musiał nic płacić bo ci się uzbierają rzeczy z resztek, które dostajesz, można też nie płacić w ogóle i zrobić kilka inkarnacji, z ich pomocą można wyfarmić z 40-50 kryształków na dzień, ja osobiście potrafię więcej, no ale ja już gram trochę i mam 11 inkarnacji oraz na wszystkich prywatna wyspę co dają mi 1m golda (jakieś 250 kryształków) co tydzień za darmo, według mnie cena za kryształki 1=5000 jest bardzo tania, kiedyś ceny sięgały do 7-8k ale naprawili przelicznik i ludzie już nie dostają golda z dupy za otwieranie skrzynek, także cena unormowała się przy 5k
"

Niestety nie mogę się z tym zgodzić. 40 kryształów na dzień to już na serio bardzo dużo. Opisz gdzie tyle zdobędziesz, ale pamiętaj, że nowy gracz nie ma 11 inkarnacji a tylko 2 (o ile nie znudzi się wykonywanie 3x tych samych zadań). Cena 5000 za kryształ jest DROGA, nie tania. Symbol złota (13k złota)daje nieco ponad 2 kryształy. Jak jeszcze byłe w twoim wieku, ty to za młody jesteś żeby to pamiętać, bo to za czasów Kaziemierza Wielkiego było na serwerze TEP symbol dawał 20 kryształów (800 złota przy kursie ~20). No i IS nie był tak rozwinięty.

Nawiasem: "drożyny" ujdą, ale "żeczy" pisane przez ż bije po oczach

This post has been edited 1 times, last edit by "SpHonKxxVngjAnikLsor" (Aug 8th 2017, 11:39pm)