You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 12th 2017, 8:48pm

Dosya Bütünlüğü Sorunu

Oyundan normal bir şekilde çıkış yaptıktan sonra My.com üzerinden tekrar oyuna giriş yapmaya çalıştığımda ''Oyun dosyaları hasarlı'' diyor ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruluyor. Doğrulama bittikten sonra 2-3 saniyeliğine bir şeyler indiriyor ve ''Oyun başarılı bir şekilde tamir edildi'' gibisinden bir mesaj geliyor. Bu mesajın ardından oyuna girmeye çalıştığım zaman tekrar ve tekrar dosya bütünlemesi yapıyor.

Bu sorun 3-4 günde bir başıma geliyor. Neden oluyor veya ne yapınca düzeliyor tam çözemedim ama artık canımı sıkmaya başladı. :cursing: :cursing:

2

Sunday, September 17th 2017, 9:13am

Aynı sorun bendede olmaya basladi bi türlü oyuna giremiyorum girmeye calissamda 30 dk falan sürüyor dosya dogrulama tekrar oyunu mu indirmem lazim düzelmesi icin

3

Wednesday, September 20th 2017, 7:23am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba

Sorunun ekran görüntüsünü alarak bizimle paylaşır mısınız ?

4

Thursday, October 12th 2017, 11:04am

11.10.2017 oyun güncellemesi steam

Oyun güncellemesini indirdikten sonra bir daha giriş yapamadım. Steam hesabımdan oyun ekranına geçiş yapılmıyor. Steam ile oyun arasındaki bağlantı sorunu nasıl gidebilirim :?: