You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, September 30th 2017, 8:34am

Ne kadar güzel bir haberdir ki daha demin aynı server

Ne kadar güzel bir haberdir ki daha demin aynı server aynı klanda oynadığım arkadaşımın bana söylediği şey ''Serveri reset saati gece 5 te kökünden silmişler beklenen oyuncu sayısına ulaşamadıkları için , hesaplar aktarıladabilir aktarılmayadabilir yada kriler iade ediledebilir edilmeyede bilir'' Yapımcısından yayıncısına GM sinden playerine , oynadığım en dandik online mmorpg oyunun da bile oyunun yada serverin kapatılıcağı zaman min. 1 hafta yada 1 AY öncesinden bilgilendirilirdik .. MMORPG oyun odaklı çevreme görev sisteminden klan sistemine astralinden pvpsine överek anlattığım allods online o kadar emek ve para harcayan insanları görmezden gelerek serveri sessiz sedasız gecenin bir yarısı kökten silme eylemi ile REZİLLİĞİNİ kanıtlamıştır. Olayda sorumlu olan herkesin bu kafaya erişebilmek için hangi maddeyi kullandığını acilen itiraf etmesini istiyorum. Yılların bağımlısıyım daha böyle bi kafayı ben bile yaşamadım. !!!!!!!!

This post has been edited 2 times, last edit by "Gladia" (Oct 10th 2017, 9:11am) with the following reason: Turkish message lost in an English topic

Rate this thread