You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 25th 2018, 7:34pm

Hakkımız yok mu ?

Sevgili Allods Online Çalışması oyunu oynamak sunucuda silinmesi üzerine bu sorumsuzluğun kendi tarafına telafi edilmesini talep ediyorum. Desteğe ulaşamıyorum. Mod arkadaş bu konu ile ilgili bişey yapmazsa soruşturma başlatmayı düşünüyorum.

2

Sunday, March 25th 2018, 8:23pm

Sevgili Allods Online Çalışması oyunu oynamak sunucuda silinmesi üzerine bu sorumsuzluğun kendi tarafına telafi edilmesini talep ediyorum. Desteğe ulaşamıyorum. Mod arkadaş bu konu ile ilgili bişey yapmazsa soruşturma başlatmayı düşünüyorum.

Öncelikle yazı metninizi tekrar düzenlemenizi öneriyorum. Desteğe atmış olduğunuz ticket için de pazartesiyi bekleyiniz.

3

Monday, March 26th 2018, 1:33pm

Sorununu daha detaylı bir açıklama ve anlaşilabilir bir şekilde yazabilir misin lütfen? Tam olarak ne silindi? Ne zaman silindi? Moderatör arkadaşlarımızın hesap hareketlerinizi inceleme yetkisi yok, bunu da belirtmek isterim. Oyun hesabınla ilgili sorunları direkt olarak teknik destek ekibimize iletmelisin.

Ayrıca destek ekibimize ulaşamamak gibi bir durum söz konusu olamaz. Aşağıdaki linki kullanarak sorgu oluşturabilirsin.

https://support.my.com/games/kb/allods/

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Mar 26th 2018, 1:47pm)