You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, December 6th 2018, 1:56pm

Oyun Yöneticisine Bir Isteğim Var. 6 yıldır

2012 yılından beri buradayım ve gerçekten başarılı bir iş yapıyorsunuz ve çok sevdigim bir oyun ta ki yıl 2013 de en sevdiğim çarın ban yemesi aradan neredeyse 6 yıl geçmesi ve o yıllar içerisinde defalarca banlanan çarımı geri almak istediğimi vurgulamaktan artık yoruldum oyuna tekrar dönmek istiyorum derdim banlanan çarı geri almak benim için yeni bir sınıf açmak önemli değil ben emek verdiğim yıllarımı verdigim çarımı geri istiyorum o kadar af geldi kaldırmadınız ! eğer olumlu bir dönüş yaparsanız nickimi söyleyeceğim ve kaldırırsanız banımı çok mutlu olacağım şimdiden teşekkürler saygılar.

2

Thursday, December 6th 2018, 2:18pm

Bu konuyla sadece destek ekibi ilgilenir ama banlandığına göre bir kural ihlalinde bulunmuşsundur ve 6 senedir açılmadığına göre bu diğer oyuncuların emeklerini hiçe sayan bir ihlal olduğunu düşünüyorum.

Konuyu kapatıyorum, destek ekibiyle iletişime geçebilirsin.