You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, December 16th 2018, 3:56am

sorular

şimdi benim bir kaç sorum olucak. konuyu nerede açıcağımı bilemedim. uygun yere taşırsanız sevinirim.ben 2012 den beri oynuyordum bıraktım.p2p de başlarsam tamamen sıfırdanmı başlıyorum.malum beşinci düzey, binekler,reenkarnaler ki fazlasıyla reenkarnem var bunlara ne olacak birde oyuna geri dönersem lordun tahtı vardı bende f2p de oda mı gidicek.o kadar para harcamıştım.

This post has been edited 1 times, last edit by "Flora" (Dec 16th 2018, 4:30am)

2

Sunday, December 16th 2018, 11:05am

P2P tamamen farklı bir sunucu olduğu için F2P sunucusunda olan karakterini ya da herhangi bir eşyayı bu sunucuya taşıyamazsın. 0'dan başlaman gerekecek. P2P'de savaş binekleri, düzey 5, sihirli taşlar ya da diğer oyuncular karşısında sana avantaj sağlayacak herhangi bir Nadir Nesne Dükkanı itemi yok. Binekler adalardan ya da raidlerden düşüyor. Bineklerini beslemek için yeme ihtiyacın yok çünkü acıkmıyorlar. Adaların son bosslarından Pegasus, kedi, köpek, topaton düşüyor. Kapılar raid'inden de Pegasusun farklı bir rengi ve Hayalet düşüyor. Onun dışında sınıf kostümleri sikke karşılığında NPC'lerde satılıyor. Gel, dene ve gör; memnun kalmazsan harcadığın paranın devamını F2P'de harcamaya devam edebilirsin. :thumbsup:
rave
utopie

Rate this thread