Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, January 26th 2019, 11:27pm

Etkinlikler geri gelir mi?

merhabalar arkadaşlar yine ben :P

arkadaşlar eskıden oyunda mod arkadaşlar etkinlikler yapardı saklanırdı ki ben hic bulamazdım o ayrı :D sonra bi goruntu alırlardı burası neresı diye ufakta ödullerı vardı 300 500 kristal yine o tarz etkinlikleri özleyen varmı ya da bu tarz olabilirli kafasında mantık dahilinde etkınlık olan var mı :)

benim şöyle bir fikrim var mesela moderator bey herhangi bir harıtadan kendıne bir hedef seçmeli ve dunya chatten örneğin: x kişisini 5 dakıkada ölduren 100k gold ödul x kişisi en son koba platosunda goruldu dese :D tam bir insan avı olmazmı bence cok heyecanlı olurdu mıllet apar topar aramaya koyulur hedefte saklanmaya calısır falan :D

hedeften kastettiğim de player ^^ yani hedef kaçıcak saklanıcak çabası karşılıgında ona da ufak bir ödül mesela ^^

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "quentana" (Jan 27th 2019, 2:00am)

2

Sunday, January 27th 2019, 1:42am

Discotech

Moderatör

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Neden olmasın? Talep çok olursa bunu düşünebiliriz.

3

Sunday, January 27th 2019, 2:03am

Çok mantıklı bir düşünce oyun içinde görmek isterim kesinlikle oyuna yeni bir kan amaç gelir ödüller de güzel olursa :)

4

Monday, February 4th 2019, 10:33am