You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, September 11th 2019, 12:47am

Oyuncu Sayısı

Merhaba oyuna yeni başlamayı düşünüyorum evet biraz geç kaldım ama f2p ve p2p sunucu sunucusu oyuncu sayıları nasıl yapılır serverler boş diyerek beni soğutmaya çalıştı ama ben birde sizlerden duymak istedim oyuncu sayısı oyun için yeterli mi acaba?

2

Wednesday, September 11th 2019, 7:01am

f2p serverinde birçok oyuncu mevcut umarım daha da çoğalacak arkadaşlar

3

Wednesday, September 11th 2019, 11:58am

Merhaba oyuna yeni başlamayı düşünüyorum evet biraz geç kaldım ama f2p ve p2p sunucu sunucusu oyuncu sayıları nasıl yapılır serverler boş diyerek beni soğutmaya çalıştı ama ben birde sizlerden duymak istedim oyuncu sayısı oyun için yeterli mi acaba?

Bu tarz iddiaları ortaya atanlar genelde kural ihalinden dolayı oyundan banlanan eski oyunculardır, bunlara itibar etmemeni tavsiye ederim. Oyuncu sayısı gayet iyi durumda.

Aramıza hoş geldin.

4

Wednesday, September 11th 2019, 12:38pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Free to play sunucusunda oyuncu problemi yok.

Elbette bazı saatlerde insanlar işte uykuda olduğu için daha az oyuncu olabiliyor ancak hiç bir zaman oyuncu sayısı "boş" denecek kadar aza inmiyor.

Paralı sunucu (p2p) için fazla bir şey diyemem, güzel sunucu ama ne yazık ki insanlar fazla tercih etmiyor.

Yeniden başlamaya değer evet ama kendine güzel bir arkadaş ortamı kurarsan daha da güzel olur.

Aramıza tekrardan hoşgeldin bence
:thumbsup:
jusqu'ici tout va bien

5

Wednesday, September 11th 2019, 12:52pm

Bu tarz iddiaları ortaya atanlar genelde kural ihalinden dolayı oyundan banlanan eski oyunculardır, bunlara itibar etmemeni tavsiye ederim. Oyuncu sayısı gayet iyi durumda.

Aramıza hoşgeldin

Aramıza hoş geldin.

peki f2p deki hesabımızı p2p serverine aktarma gibi bir şansımız oluyor mu ilerde ?

Rate this thread