Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, June 5th 2014, 12:38pm

Güncelleme Ardindan Gelişen Hata!!

BUGÜNKÜ GÜNCELLEMENİN ARDINDAN OYUNDA BİR HATA OUŞTU GALİBA BİRKAÇ ARKADAŞDADA VARMIŞ BURAYA YAZMAK İSTEDİM HİÇBİR PLAYERİN BİRLİĞİNİ KENDİMDE DAHİL GÖREMİYORU ADININ ALTINDA ÇÖZÜMÜ VARMIDIR VARSA NEDİR ?
<<<<<<<

2

Thursday, June 5th 2014, 12:39pm

Discotech

Moderatör

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Merhaba, Gerekli inceleme yapılıyor şuan problem en kısa sürede düzeltilecektir.

3

Thursday, June 5th 2014, 12:46pm

WasLey

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

Bilerek yapılmış bir işlemmi bu ? Takım arkadaşlarımız kırmızı rakipler Mavi renkte gözüküyor .

4

Thursday, June 5th 2014, 1:15pm

WasLey

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

Attıgım resim bi hata degilmiş takımın hangi renk ise isminiz o şekilde çıkıyor mavi yada kırmızı.

5

Thursday, June 5th 2014, 3:45pm

BUGÜNKÜ GÜNCELLEMENİN ARDINDAN OYUNDA BİR HATA OUŞTU GALİBA BİRKAÇ ARKADAŞDADA VARMIŞ BURAYA YAZMAK İSTEDİM HİÇBİR PLAYERİN BİRLİĞİNİ KENDİMDE DAHİL GÖREMİYORU ADININ ALTINDA ÇÖZÜMÜ VARMIDIR VARSA NEDİR ?

Evet aynı hata bende de var kimsenin ismi altında bulunduğu birliği yazmıyor çok saçma ve tuhaf görünüyor..
[

Kullanılmış Etiketler

HATA

Bu konuyu değerlendir