You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, November 7th 2014, 3:07pm

Sizce oynamalımıyım ?

Selam arkadaşlar,bundan 2 sene öne Allods online oynuyordum,1 kere 30tl çekip taşları 2-3 yapmıştım,yani sadece zevkine takılıyordum

Bu sene mezuna kaldım,sade 1-2 saat boş zamanım oluyor,o boş zamanı sadece kafa dağıtmak için bu oyunda takılarak harcamak istiyorum,dediğim gibi taş çekme derdim vs yok,sadece free oynayacağım.

Sizce değer mi ?

2

Friday, November 7th 2014, 3:24pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Şimdiden tekrar hoş geldin aramıza, oyun şuan gayet eğlenceli sunucular birleşti baya kalabalık güzel vakit geçireceğin kanaatindeyim girip göz gezdir bence, diğer arkadaşlar görüşlerini seninle paylaşacaklardır.

3

Friday, November 7th 2014, 3:31pm

Merhaba
Şimdiden tekrar hoş geldin aramıza, oyun şuan gayet eğlenceli sunucular birleşti baya kalabalık güzel vakit geçireceğin kanaatindeyim girip göz gezdir bence, diğer arkadaşlar görüşlerini seninle paylaşacaklardır.

Teşekkürler hocam,zaten kristal çekme derdim yok,en fazla 2 saat oynar kaparım,eski oyunda kristal-altın kuru yani altın ile kristal alma fiyatı çok yükselmişti,sunucular birleşince düşüş oldu mu ?

4

Friday, November 7th 2014, 4:02pm

Kalioras

Trainee

• Send private message

Selam arkadaşlar,bundan 2 sene öne Allods online oynuyordum,1 kere 30tl çekip taşları 2-3 yapmıştım,yani sadece zevkine takılıyordum

Bu sene mezuna kaldım,sade 1-2 saat boş zamanım oluyor,o boş zamanı sadece kafa dağıtmak için bu oyunda takılarak harcamak istiyorum,dediğim gibi taş çekme derdim vs yok,sadece free oynayacağım.

Sizce değer mi ?
deger deger come vs . benımde 2 taslarım var.

5

Sunday, December 7th 2014, 8:51pm

Uzun zamandır (1 yılı aşkın) oyundan uzak kaldım, en son türkler eu serverinde dağılmıştı rush dahil... son durum nedir Türklerin yoğunlu ne kadar oynayan kaldı mı? yada genel olarak serverin oyuncu durumu vs?

6

Sunday, December 7th 2014, 9:40pm

Uzun zamandır (1 yılı aşkın) oyundan uzak kaldım, en son türkler eu serverinde dağılmıştı rush dahil... son durum nedir Türklerin yoğunlu ne kadar oynayan kaldı mı? yada genel olarak serverin oyuncu durumu vs?
Selamlar.

İmparatorluk ve İttifak taraflarında Türk oyuncular var.Birleşme ile birlikte zaten serverın oyuncu sayısı artmıştı, etkinliklere katılma konusunda Tr serverında ki gibi sıkıntılar yok, kanlı vahşi vs. katılmak için 3-5 dakika beklemen yeterli oluyor.