Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, January 9th 2015, 7:09am

• Konuyu başlatan "krislichbane"

Meslek: Mersin

• Özel mesaj gönder

Kristal alamıyorum.

Selam arkadaşlar;
Daha önceden bu konuyu dile getirmiştim fakat bir faydası olmadı o yüzden tekrar açmak istedim.Şuan anda allods'u facebook üzerinden bağlanarak oynuyorum.Krsital almak istiyorum fakat alamıyorum.Daha sonradan başka bir tane üyelik aldım ve onda öyle bir sorun yaşamadım.Şimdi tek sıkıntım oyuna facebook üzerinden bağlandığım için kristal alamamam.Facebook üzerinden bağlandığım hesab'ımı normal hesab'a çeviremiyor muyum ? Veya 2 tane hesab'ı tek bir hesab da birleştiremiyorum ? Launcher'dan giriş yaparken facebook üzerinden giriş yapıyorum.Ben bunu normal giriş olarak değiştirmek istiyorum fakat ben bir çözüm bulamadım.Bu konu hakkında bir bilgisi veya bir fikri olan var mı ?
;(