You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 9th 2015, 7:09am

• "krislichbane" started this thread

Occupation: Mersin

• Send private message

Kristal alamıyorum.

Selam arkadaşlar;
Daha önceden bu konuyu dile getirmiştim fakat bir faydası olmadı o yüzden tekrar açmak istedim.Şuan anda allods'u facebook üzerinden bağlanarak oynuyorum.Krsital almak istiyorum fakat alamıyorum.Daha sonradan başka bir tane üyelik aldım ve onda öyle bir sorun yaşamadım.Şimdi tek sıkıntım oyuna facebook üzerinden bağlandığım için kristal alamamam.Facebook üzerinden bağlandığım hesab'ımı normal hesab'a çeviremiyor muyum ? Veya 2 tane hesab'ı tek bir hesab da birleştiremiyorum ? Launcher'dan giriş yaparken facebook üzerinden giriş yapıyorum.Ben bunu normal giriş olarak değiştirmek istiyorum fakat ben bir çözüm bulamadım.Bu konu hakkında bir bilgisi veya bir fikri olan var mı ?
;(