You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 14th 2015, 3:53pm

Paralı Serverde Oynamayı Düşünen varsa içeri

Arkadaşlar siz de Kristale Para vermekten pvp de karşınıza 12-13 Taşlı ölümsüz karakterlerin çıkmasından bineğe ayrı Çanta Slotu na ayrı Skill Sıfırlamaya Ayrı iksirlere ayrı yok mafrazay dı yok sihirli lambaydı Para vermekten Sıkıldıysanız Aylık 25 TL ye Herkesin Eşit Nadir nesne Dükkanın Olmadığı Enva ye çeşit bineğe Kristal Olmadan Sahip Olabileceğiniz Ve parası olanın sizden Üstün olmadığı Oyunun Tadını çıkartarak Oynayabileceğiniz Bir ortamda Oynamak İsterseniz Sizi de Aramızda Görmekten mutluluk Duyarız Biz ittifak Tarafında Oynuyoruz eğer bize katılmak isterseniz Oyun içerisinde Bizimle İletişime geçebilirsiniz.

vikingg
Dimebag
Ryder
Marlboro :thumbup: :thumbup:

This post has been edited 2 times, last edit by "elfaysah16" (Jan 15th 2015, 7:10pm)

2

Wednesday, January 14th 2015, 4:07pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Telefon numarası,msn adresi,vb bilgileri paylaşmak yasaktır.
Buna benzer konular kaldırılır veya silinir bunlara dikkat edelim lütfen.

3

Wednesday, January 14th 2015, 11:36pm

cyberblown

Beginner

Occupation: pagan

• Send private message

oyunun eskilerden oynuyordum.ve biliyorum o mahfaza dönemlerini.10bin 30 bin kristal çeken arkadaşlarım abilerim vardı.Ve her 3 ayda bi mahfaza etkinliğini düşünsen paralı serverda oynamak parasız serverda oynamaktan daha ucuza geliyor :)

Oyuna yeniden başlayalı 1 hafta fln oldu.oyunda biraz bilgi sahibi olacak kadar bir süre şu parasız serverda takılayım da sonra bende (geçmeyi düşündüğümü söylemiyorum direk geçicem diyorum) geçicem :)

Talent ve playerlık nerede galip gelirse bende orada gaip gelirim...

Ucuz mal alacak kadar zengin değiim... (ücretsiz serverda oynayacak kadar zengin değilim) ;)

4

Thursday, January 15th 2015, 12:31pm

KomandoR

Trainee

Occupation: Amalgam Looter

• Send private message

Her geçen gun artiyoruz arkadaslar :) P2P oynamak isteyen herkez beklenir :) yakinda 6.0 çikacagindan dolayi gelip burda kendinizi hazirlayabilirsiniz :) eger bilgi isterseniz pm atin ittifak , Marlboro
.

5

Friday, January 16th 2015, 9:57pm

...

Bu arada Arkadaşlar LvL kasmak Gözünüzde büyüyorsa sıkıntı yapmayın F2p den daha kolay burada lvl kasmak burda ilim cildi bilim cildi öyle sıkıntılar olmadığı için Tecrube Puanları Yüksek geliyor

6

Saturday, January 24th 2015, 7:43am

...

Konu güncel arkadaşlar eğer daha önceden oyunu bırakıp yeniden başlamayı düşünüyorsanız sizi paralı servere bekliyoruz F2P (Bedava serverde ) Yaşadğınız bütün olumsuzlukları ununutun paranız olmadığı için yapamadığınız herşeyi bi kenara bırakın burda aylık 1k kristal karşılığında oyundaki herşeyden yararlanabiliceksiniz amacımız Allods Seven Türkler Bi çatı altında Buluşup serverde Adı geçen bir Birlik Kurmak Bize oyun içinden ulaşabilirsiniz teşşekürler. Vikingg

7

Thursday, January 29th 2015, 1:38pm

oyuncular gelmeye basliyor ! <3

8

Tuesday, February 17th 2015, 10:16pm

PAralı server

Arkadaslar Paralı server a baslamayı dusunuyoruz ama suan sadece boyle bir serverın kulaktan duyma var oldugunu gorebılıyorm bu forumda ve sitede Bunla ilgili ayrıntılı bilgi verebılıcek yada konu acabılcıek kımse varmı Aylık ucret ne kadar oyuncu sayısı ne kadar bu tarz herhangi bir bilgi yok

9

Saturday, March 7th 2015, 7:38am

Arkadaslar Paralı server a baslamayı dusunuyoruz ama suan sadece boyle bir serverın kulaktan duyma var oldugunu gorebılıyorm bu forumda ve sitede Bunla ilgili ayrıntılı bilgi verebılıcek yada konu acabılcıek kımse varmı Aylık ucret ne kadar oyuncu sayısı ne kadar bu tarz herhangi bir bilgi yok
Dostum Oyun yöneticileri F2p den daha çok para kazandıkları içinmidir nedir bilmiyorum ama reklamını yapmıyorlar paralı serverin Ama emin ol Bi oyuncu için paralı server bedava serverden çooook daha ekonomik aylık 25 Tl Dışında hiç birşeye para harcamıyorsun eğer hala başlamayı düşünüyorsanız ittifak tarafında devam ediyorz biz buyurun gelin beraber oynayalım .

This post has been edited 1 times, last edit by "elfaysah16" (Mar 7th 2015, 7:43am)

10

Thursday, April 2nd 2015, 9:30pm

Anladıgım kadarıyla herkes ittifak oynamak istiyor imparatorlukta adam yok mu hiç taşla duvarlamı pk yapıcaz .
Düşündüm ki bende oynamak istiyorum paralı serveri yeteri kadar da bilgim olmasada İmparatorluk seçicem savaş alanlarında görüşmek üzere :)

11

Friday, April 3rd 2015, 6:46pm

Anladıgım kadarıyla herkes ittifak oynamak istiyor imparatorlukta adam yok mu hiç taşla duvarlamı pk yapıcaz .
Düşündüm ki bende oynamak istiyorum paralı serveri yeteri kadar da bilgim olmasada İmparatorluk seçicem savaş alanlarında görüşmek üzere :)
OO çok sert :) peki o zaman iyi olan kazansın :)

12

Sunday, April 5th 2015, 2:25pm

Rekabet ortamı yaratmak istedim sadece bakalım umarım başarılı olur ve serveri canlandırabılırız :)

13

Sunday, April 26th 2015, 8:41pm

P2P serverı hakkında soru

arkadaşlar ben 2 sene önce sürekli allods oynardım şimdi şans eseri reklamını gördüm ve oyuna yeniden başlamaya karar verdim P2P serverına başlamak istiyorum ama server nasıl kalabalık mı yoksa single player oyun gibi mi bana bunun hakkında ban ufak bir açıklama yaparsanız sevinirim eğer server kalabalıksa başlayacağım

14

Sunday, April 26th 2015, 9:17pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

arkadaşlar ben 2 sene önce sürekli allods oynardım şimdi şans eseri reklamını gördüm ve oyuna yeniden başlamaya karar verdim P2P serverına başlamak istiyorum ama server nasıl kalabalık mı yoksa single player oyun gibi mi bana bunun hakkında ban ufak bir açıklama yaparsanız sevinirim eğer server kalabalıksa başlayacağım
Merhaba
Konu ilgili bölüme taşındı.
Not: Konu açmadan önce lütfen arama motorunu kullanın.

15

Sunday, May 3rd 2015, 1:22pm

paralı server adı ama ücretsiz serverden çok daha ekonomik aylık ücreti öde gerisine karışma. itemini yap pvp yap daha ne olsun
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

16

Sunday, May 3rd 2015, 5:42pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

İmzamda ki konuma buyurun :=)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

17

Tuesday, May 5th 2015, 8:52am

ben p2p oynamayı düşünüyorum ancak f2p deki hesabıma nolcak ona üzülüyom okadar yaptık :D taşlar binekler daha neler neler

18

Thursday, May 28th 2015, 12:22pm

Gelıyoruzz !!

Arkadaşlar ilk olarak iyi eğlenceler bız bu oyunu 46 packınden berı oynayanlar olarak 5 kısı gelmeyı dusunuyoruz bıze yardımcı olacak bır nevı elımızden tutacak her bırlıkte bırbırımızı tasıyacagımız arkdaslara ıhtıyacımız olacak.yetkılı olan arkdaslardan bıze cevap verebılecek varmı acaba bır kac sorumuz olacaktı server hakkında.

19

Saturday, May 30th 2015, 1:49pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Sunucu ve oyuncular hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Buradan öğrenebilirsiniz . Ayrıca aktif oyuncularımızın isimleride bu konuda tarafımda yayınlanmaktadır .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

20

Thursday, March 3rd 2016, 8:24pm

oynamaya hala devam ediyorsanız yeni biri kazandınız geri bildirim yaparsanız bana en yakın zamanda gelebilirim

Rate this thread