You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 21st 2015, 9:37pm

[PMB] Dps Ve Şifaci Pagan

Merhaba arkadaşlar ben new frontier sunucusunun oyuncusu Vigilantes birliğinden Goodmoon.

Paganın en önemli özelliği yanındaki petidir o yüzden dps kullanırken en çok pete önem vereceğiz çünkü o yokken pagan fazla hasar veremez benim kullandığım dps talenti ;
görmüş olduğunuz üzere petin oldugu skiller daha yoğunluklu eşek arısı familyası ve parçala komutunu rakip size yaklaştığında vurmanız sizin için avantaj olabilir rakibe verdiği stun sayesinde kendinizi koruyabilir üstelik o stun halindeykende ona zarar verebilirsiniz.
Antrenman alanı (Kemik kıran tokat):
Antrenman alanı (Mahluk uzmanı):
Antrenman alanı (yavru hayvan):
Alev(şimşek),kap(tokmak), girdap,tut ile sağlam bir combo yapabilirsiniz.

PAGAN ŞİFACI

Pagan şifacı benim genellikle kullandığım zevkli ve dayanıklı bir talentdir ölmesi oldukça zor :) kısaca yetenekler;
Antrenman alanı (kemik kıran tokat):
Antrenman alanı (Mahluk uzmanı):
Antrenman alanı (yavru hayvan):

DPS combosu düşük olsada isteyen yinede Alev(şimşek),kap(tokmak), girdap kombosunu yapabilir şifa basarken doğaya çağrı yeteneğini kullanın fakat basmıyorken kullanmayın kullandıysanızda etkiyi silin çünkü verdiginiz şifayı %50 arttırırken zararıda %50 düşüren bir etki bırakır şifa basmıyor iken o yeteneği kullanmamanız daha avantajlı olur. Herkese bol şans :)

This post has been edited 2 times, last edit by "eskimo41" (Mar 26th 2015, 6:38pm)

2

Saturday, March 21st 2015, 10:09pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

PMB Kuralları
Resmi forumumuzda bulunan Sınıflar bölümünü ziyaret edip sınıfınızı bulun.
Yeni bri başlık oluşturup başına[PMB] ekleyin.
Karakter isminizi, bırliğinizi, birlik içinde üstlendiğiniz rolü, sınıfınızı ve yeteneklerinizi neden sevdiğinizi kısaca belirtin.

Son güncellemeyle gelen değişiklikleri, rehberinizi ve oyun tarzınızı ne yönde etkilediğini paylaşın, tartışın.

Rehberinizin türünü (PvE, PvP, Raid, Hybrid, hangi uzmanlık alanı), hangi becerileri ve aşamaları seçtiğinizi ve neden seçtiğinizi belirtin.

ÖNEMLİ: Her sınıf için sadece bir adet rehber paylaşabilirsiniz ve daha önce Pimp My Build etkinliğine katılan herhangi bir rehberi kullanamazsınız!

Not:Etkinliğe katılan arkadaşlar rehberi hazırlamadan önce kurallarda belirtildiği gibi ( Karekter İsminizi vb ) yazmayı unutmayın.

Örnek
Karekter ismi:
Sınıf:
Birlik:
Rol:

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Mar 22nd 2015, 9:53am)

3

Sunday, March 22nd 2015, 6:31am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Rehberin görsellik ve içerik bakımından zayıf kalmış .Resimlerinin linkini şuraya yazabilirsen belki biraz ilgi çekebilir.

This post has been edited 1 times, last edit by "WasLey" (Mar 22nd 2015, 6:36am)

4

Saturday, March 28th 2015, 6:56am

Sadece resimlerle anlatmışsın çok cesur bir hareket ben sevdim eline sağlık. 8)