You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 28th 2015, 9:15am

(PMB)Benim için pagan

Merhaba ben New Frontier sunucusundan ''Elliesya'' Kanyalı bir paganım.Aslında birçok birlik değiştirdim ama aralarında unutamadığım bir çok birlik var.Neyse aslında Allods Online da herkes kendine en yakın hissettiği sınıfı seçer ve bende bana en yakın hissettiğim benim için en değerli olan paganı seçtim

Bence yeni güncelleme Allods online ı daha çok oynanması gereken değerli bi oyun olarak kıldı.

Yeni güncelleme ve Pridenlerden memnunum ama tek eksik yakın zamanda pridenlerin hareketlerini rusça deilk türkçe olmasını istiyorum :(

Bence paganın skilleri inanılmaz güzel,belkide beni pagana bağlayan en değerli şeyler onlar.

Tüm Allods online ailesine teşekkür ederim.Bize bu kadar güzel bi oyuun sundğunuz için.

This post has been edited 1 times, last edit by "ladygaga52" (Mar 28th 2015, 7:44pm)