You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 28th 2015, 11:33am

[PMB]Dps Ve Şifa Karişik Talent

Karakter: Marlus

Sınıf: Şövalye
Klan: Sonkale

Rütbe: Kurucu Memur

Herkese merhaba ben Marlus NewFrointer sunucundanım. Hepinizin aklından geçen soru bu şövalye neden kara büyücü talenti yaptı bunu biliyorum ve cevabı hazır. Ben iyi bir karabüyücü oyuncusuydum ama şimdi oyunun zevkini çıkarmaka için yeniden başladım ve ödülün bu hesabıma gelmesi içinde böyle bir şey yaptım. İşte rehberim:

Şimdi gelelim kara büyücünün iyi ve kötü yanlarına

+ Yönleri

+Kendine özgü yaratıklar çağırabilmesi

+Güçlü dps ve şifa olanağı

+Astralda ve boss mekanlarının vaz geçilmez üyesi olması

-Yönleri

-Dayanıklılığın zayıf olması

-Seviye atlaması zor

Evet sıra geldi yeteneklere ben size ortaya karışık bir talent sunmak istedim işte size şifa ve saldırı karışımı kara büyücü talenti

Ben genel olarak yeni güncellemeden memnunum ve oyun tarzımı iyi anlamda oldukça etkiledi. Eğer allods diyarında güç sahibi olmak ve sarnavuta hükmetmek istiyorsan kara büyücü sınıfı güçlü bir şekilde seni bekliyor olacak.

This post has been edited 1 times, last edit by "grkm48" (Apr 4th 2015, 6:21am)

Rate this thread