You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, March 30th 2015, 9:50am

yettipbitti

Beginner

• "yettipbitti" started this thread

Occupation: Simyacılık

• Send private message

[PMB] Tapinak Şovalyesi Baradyuslu Tank Talent

Karakter: Baradyuslu

Sınıf: Kanyalı Şovalye

Birlik: Kaderin efendileri

Rol: Lider/Tank

Merhaba arkadaşlar ben Baradyuslu bir şovalyeyim öncelikle size özelliklerimizden bahseticem ve neden seçtiğimi

NEDEN TAPINAK ŞOVALEYSİ:

Tapınak şövalyesi gerçekten güçlü bir sınıftır. Ben hatırlıyorum ozaman 35 lwl'ken yanımda bir arkadaşım vardı dps idi. Bende tankdım 35lwl'lik mavi bossu kesme görevimiz vardı kimse bize yardım etmiyodu. Bizde deneyelim dedik. Başardık oda ben ÇAĞRI yeteneği ile onu kendime çekmişdim bu sayede arkadaşıma saldırmasını engelliyordum kendimde kaçıyordum o arada arkadaşımda sürekli ona zarar veriyordu artık bosun canı o kadar azaldı ki kesmeyi başardık. Herkeze anlattık kestik dedik ama kimse bize inanmadı.işte ben bu olaydan sonra oyuna çok adopte oldum.
YENİ GÜNCELLEMEYLE DEĞİŞİKLİKLER:

Arkadaşlar yeni güncellemeyle gerçekten Allods Online'nin yöneticilerini tebrik ediyorum biz gerçekten çok güçlendirildiğimiz ortada ben bu güncellemeden sonra duvar sistemimin otomatik çalıştığını fark ettim sizde fark ettiniz mi? Artık çırağıma da bir sorayım dedim oda 32 lwl'di 2 tane 34 lwl'i arenada dövüyordu :D
TALENT=

Arkadaşlar ben dps'yi sevmediğim için Tankı seçtim Tank talentlerinizin en az %70'ini duvara geri kalan %20 evliya darbesine geri kalan %10'unuda intikam'a verin

En önemli konu=(PVP)-(PVE)

PVE= Arkadaşlar bizim iki tane gizli silahımız vardır birini savunmada birini de saldırı da kullanırız. Savunma yönetimimiz duvardır zaten bunu açıklamıştık peki saldırı nedir? Gizli silahımız MİSİLLEME+IŞIĞIN ÖFKESİ+AFOROZ=BOM

Bu gizli silah gerçekten çok etkilidir sürekli savaşırken bunu kullanın onların yenilenme zamanına kadar da intikam ve evliya darbelerini kullanın sonra yenilenme süreleri bittiğinde gene gizli silahımızı kullanın.

(PVP)=Arkadaşlar bu konuya gelince bizim ejder yeteneklerimizden biri KUTSAL ÖFKEdir karşımızdaki rakip dps ise biz ona yakınlaşmaya o bizden uzaklaşma görevindedir bizi kaçırcak bir yetenekler kullanacaktır bizde cesaret yeteneğimizi kullanarak onun yeteneğini betaraf ediceğizdir fakat familyada bu durum geçerli değildir. Çünkü arı sokuyorsa cesaretlik ne yarasın :D işte ondan uzaklaştık bize yeteneklerini kullanıyor bizde kutsal öfkeyi kullanarak o bizi nereye kaçırırsa kaçırsın yeteneklerimizi kullanabileceğiz ve darbelerimzde dahada artıcaktır. Bu böyle uzakçılar için geçerlidir. Peki ya karşımızdaki bir yakın dps ise ozaman bizde yakın yakına savaşacağız burda bizim bir sorunumuz yok. Peki ya karşımızdaki tank ise tanka tank savaşırız burdada sorun yok. :D

BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

This post has been edited 3 times, last edit by "yettipbitti" (Apr 4th 2015, 3:05pm)

2

Monday, March 30th 2015, 2:06pm

Rate this thread