Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Juanvojer

Anfänger

• »Juanvojer« ist der Autor dieses Themas

Beruf: security

• Nachricht senden

Reenkarne

Merhaba arkadaşlar oyunu 51 lvlde iken bırakmıştım oyuna tekrar başlamayı düsünüyorum fakat şöyle bir sıkıntım var 65 lvldemi reenkarne görevi yapabiliyorum Reenkarne kasmayı dusunuyorum 0 dan bir karakter acıp. yardımcı olabilirmisiniz.
Ve oyunda binek vs önemli seyler farklı bir ID acsam onları alabilme imkanım varmı onları alırsam reen'e gerek kalmıcak ?
O kendini zor sanıyordu oysa vazgeçmeyen bendim. 8)

2

Hinsa

Fortgeschrittener

Beruf: Yazar

• Nachricht senden

Anladığım kadarıyla eski karakteriniz ile hiçbir bağlantınız kalmamış .

Reenkarne görevini ilgili vahiy adası görevlerini bitirdikten sonra Aydanus sana verecektir . Seviye sınırını tam olarak bilmiyorum .
Eski hesabında ki hiçbir eşya veya özellik/etki , başka bir hesaba geçirilemez . Destek sistemi ile boşuna uğraşmış olursun . Eski hesabını almak için destek ile iletişime geçmen daha faydalı olur .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

3

Merhaba

Reenkarne görevini seviye 45 de alabiliyorsunuz fakat tikarika mağrasındaki moblar 65 seviye olduğu için bu seviyeye gelmeden bitirmeniz sorun olacaktır. Yeni karakter açmayı düşünüyor isen eyer 65 level de yapabilirsin reenkarne görevini. Eski ID üzerindeki hiçbir nesne yeni açacak olduğun karaktere aktaramazsın. Oyun yeni başlamak isteyen arkadaşlar için bir kolaylık sağladı Mucizevi Mavna ' yı inceleyebilirsin.

İyi Forumlar.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Wanzeru« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)