You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 15th 2015, 10:04pm

Dolar Tl Kuru

Değerli yönetim sevgili arkadaşlarım tl-dolar kuru allodsta ne kadar acaba güncel olarak 1tl=2,57534825 dolar ancak allodsun dolar kuru 1tl=2,7737373 sürekli fazla para gidiyor ben kristal aldıkça neden doların kuru günlük olarak değişmiyor acaba zaten ben kristal aldıgım zaman oyun para kazanıyor birde üstüne dolar kurundan fazla çekerek onuda ekstradan kazanmış oluyor oyunun dolar tl veya euro tl endeksini nerden öğrenebiliriz acaba çünkü zaten tl bu diğer 2 para birimi karşısında daha az değerli üstüne üstlük birde güncel kurdan fazla olması cidden garibime gitti beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.
<<<<<<<

2

Saturday, May 16th 2015, 7:32am

IIFuRYII

Trainee

• Send private message

Oyunun biz turk oyuncularina bu sekilde euro yada dolar uzerinden satilmamasi lazim cunku hic bir sekilde avantajimiz yok ki ve kur her zaman icin 1 k kri suanda 31 tl olarak biliyorum bununla ilgili bir duzeltmeler yapilmasi lazim

3

Saturday, May 16th 2015, 7:54am

O dediğini geçtim normal dolar tl kurundan fazla ödüyoruz bahsettiğim olay o
<<<<<<<

4

Saturday, May 16th 2015, 9:02am

Selamlar

Öncelikle şunu belirteyim arkadaşlar alışverişimizi bir döviz üzerinden yapıyoruz, yani bankanızın ekstresine döviz olarak yansıyor ve çalıştığınız banka döviz cinsini Tl ye dönüştürerek ekstrenize yansıtıyor. Ayrıca ben iki farklı banka kartı ile alışveriş yapıyorum, bu bankalar yapmış olduğum alışverişlerden komisyon alıyor.

İyi Forumlar.

Rate this thread