You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 5th 2015, 9:41pm

• "delidumrul94" started this thread

Occupation: Tanking

• Send private message

Oyuna geri dönüş & Tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım.Ben Ahmet Kürşat.Oyunu profesyonel olarak oynuyordum bu neredeyse 2 yıl önceydi.Kolgezer nickiyle LORDS guildinde uzun bir süre yer aldım.Bir çok oyun denedim ama allods dan aldığım tadı hiçbirinde bulamadım.Bende acaba geri dönüp devam mı etsem dedim.Aklımda daha netleştirmedim ama yinede sizlere bir kaç konuda danışmak istiyorum.Sizlere bir kaç sorum olacak bunları cevaplamanızı istiyorum.
1-Mevcut para kasma yolları genel olarak nelerdir ve ne gibi sürede nasıl bir getirisi olur?
2-İş görür bir item seviyesi için(turuncu gibi..)ne kadar süre emek sarfetmem lazım?
3-Günlük oyuna harcayacağım süre ne gibi bir aralıkta olur?
4-Oyun içerisinde çekişmeli ve içten bir ortam varmı?

Şimdiden yorum yapacak arkadaşlara teşekkür ediyorum.Hepinize zevkli oyunlar arkadaşlar.

2

Friday, June 5th 2015, 10:03pm

Merhaba

1- Sorunun cevabı olarak gold kasmak için savaş alanlarını kullanabilirsin yeni savaş alanları eklendi ve aynı zamanda element krallığından gold kasabilirsin.

2- Sorunun cevabı olarak şuanda mor item seti mevcut henüz turuncu itemlere geçilmedi ve item geliştirmek artık çok daha kolaylaştırıldı ve yine akıncılar ile ada yapmaya devam edebilirsin sektör 1 ve 2 de anahtar harcamadan akıncılara extra gold vermeden rahatça itemlerini dize bilirsin.

3-Sorunun cevabı olarak online oyunlar neticede uzun süre online olmanı gerektiriyor ve bizimde yeterince online olmamız diğer oyuncuları daha hızlı yakalamamızı sağlıyor.

4- Sorunun cevabı olarak'ta yeni eklenen savaş alanları olsun dominyonlar olsun element krallığında ki pvp alanları olsun gayet çekişmeli ve eylenceli geçiyor.

Umarım oyuna döndüğün zaman eğlenceli zaman geçirmeye devam edersin.

İyi Forumlar ve İyi Oyunlar.

3

Saturday, June 6th 2015, 12:47pm

• "delidumrul94" started this thread

Occupation: Tanking

• Send private message

Yorumunuz için teşekkürler.Keyifli forumlar.