Kaos ve düzen arasındaki çekişmelerin sonucunda doğmuş Aoidolar Sarnaut'un diğer milletleri için gerçek bir heyecan kaynağı olacak. Bu görkemli ve bilge ırka kutsal bir güç kaynağı bahşedildi.

Bu gücü dünyaya savaş ve yıkım getirmek için mi kullanacaklar yoksa yaşayan tüm canlıların bundan faydalanmasına imkân mı sağlayacaklar?

Topluluğunun elçisi olarak cevabı yeni ırkın başkentinde bul veya kendi Aoido karakterini yarat ve yabancıların ortaya çıkardığı gizemleri öğren!

Düzenler, tüm sunuculardaki oyuncuları bir araya getiren ağlardır. Düzen üyeleri sonraki 24 saat boyunca tüm Düzeni etkileyecek bonusları seçmek için yapılan oylamalara katılabilir. Düzenin etkinliklerine ne kadar aktif bir şekilde katılırsan o kadar çok öncelik kazanırsın.

Ek olarak her Düzen kendi liderlik tablosuna ve yarışma etkinliklerine sahiptir. Bu etkinliklere her sınıfın en güçlüsünü ortaya çıkaracak bir imtihan da dahildir!

Yeni bölgeler

Hazine avlamak veya PvP arenasında başka oyuncularla savaşmak için sabırsızlanıyor musun? Merak etme, bu etkinlikler karakterini geliştirdikten sonraki birkaç saat içinde açılacaktır! 20. seviyeden itibaren Saptırmalar ve Astral Adalara gidebilir ve PvP etkinliklerine katılabilirsin. Yüksek seviyeli rakiplerin olduğu savaşlarda ekipmanın geçici olarak yükseltilir. Bu aynı zaman da tecrübe kazanmak için harika bir yoldur ve yeni oyuncuların yanı sıra Enkarneler için de işe yarar!

Bu kış sizlere sıradan bir Yeni Yıl etkinliğinden çok daha fazlasını hazırladık: Kış eğlenceleri ile dolu kocaman bir ada! Kar topu oyna, kardan kaleler yap, yokuş aşağı uçan bir kayak kullan ve birçok diğer eğlenceli etkinliğe katıl, hem de seviyen kaç olursa olsun.